Hlavní navigace

Barrandov připomene rok vysílání a na leden chystá nové pořady

21. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

21. 12. 2009

Svoje první výročí připomene digitální plnoformátová televize TV Barrandov prostřednictvím střihového pořadu 365 dnů nás baví bavit. Serveru DigiZone.cz to sdělil ředitel marketingu a PR a místopředseda představenstva Janis Sidovský. Během odpoledne věnujeme zhruba 30 minut sestřihům, co se udalo za rok, který jsme již na mediálním trhu. Co jsme vysílali, na co jsme pyšní a co vás bavilo, uvedl k šesti pětiminutovým sestřihům Barrandov.

DOKUMENT: Presskit TV Barrandov – leden 2010 (PDF, 2.2 MB)

Hlavní programovou novinkou pro leden, jak již bylo avizováno, je seriál Keby bolo Keby, který Barrandov uvede pod názvem Nikdy neříkej nikdy. Vysílat ho bude od 11. ledna každý pondělní večer. Celkem půjde o dvanáct epizod po padesáti minutách. Každé pondělí večer se bude vysílat také Cyranův poloostrov, volné pokračování sitcomu s Ivanem Mládkem v hlavní roli. Zatímco Prima má svůj Top Star magazín, přichází Barrandov s lifestylovými Prominenty. Ty bude moderovat Jitka Asterová a i oni slibují pohled do života celebrit.

KL22_nominace

ČTĚTE TAKÉ: Seriál Keby bolo keby se na Barrandově objeví jako Nikdy neříkej nikdy

Ze seriálů sází digitální televize Barrandov především na seriál Melrose Place, který si jistě pamatují mnozí teenageři především z let devadesátých. Jeho reprízy nedávno nabídla také Nova Cinema. Tentokrát však půjde o díly úplně nové, o čemž svědčí rok natáčení 2009 a obsazení hlavních postav. Padesátiminutový seriál nabídne Barrandov vždy ve středu večer, a to od 13. ledna. Ti, kteří Melrose Place neznají, se budou moci seznámit s jeho původní podobou od 9. ledna každé odpoledne. Dalšími novinkami budou Ostrov smrti, který se bude vysílat taktéž večer ve stejný den, a Detektiv Varg Veum.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.