Hlavní navigace

Televize Barrandov spustila novou aplikaci pro iPhone

7. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
7. 2. 2011

V rámci propagace soutěže Barrandovský Videostop, kterou bude vysílat digitální plnoformátový kanál od března, došlo ke spuštění nové aplikace pro mobilní telefony iPhone a přehravače iPod Touch. Jako první začal takto Barrandov nabízet již hru pexeso věnovanou dětskému bloku Animáček. Videostopem bude opět provádět Jan Rosák, bude se však muset obejít bez asistence Karla Čáslavského.

K TÉMATU: Barrandovský Videostop s Janem Rosákem poprvé ve čtvrtek 3. března

Soutěž propagují od včerejšího dne také nové webové stránky. Ty najdou zájemci na adrese: http://www.ba­rrandov.tv/vi­deostop. Diváci si zde mohou on-line zahrát hru, která je dostupná již na avizovaných iPhonech a iPod Touch, a premiérově je tu k vidění také znělka, jejíž autorem je Jan P.Muchow, který již v minulosti s Barrandovem spolupracoval. Hru Barrandovský videostop: Kostky je možné stahovat v internetovém obchodě společnosti Apple – iTunes na adrese: http://itunes­.apple.com/nz/ap­p/id417729499?mt=8.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.