Hlavní navigace

TV Barrandov ukončí Johnův magazín Bez cenzury, na obrazovku se má ale vrátit

17. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Bez cenzury na čas ustoupí živě vysílaným debatám Témata týdne, které se osvědčily a budou proto pokračovat i po volbách,“ řekla serveru Mediář.cz mluvčí televize Petra Hrušová.

Investigativní magazín Bez cenzury novináře a politika Radka Johna zmizí z obrazovky plnoformátové televize Barrandov. Informoval o tom server Mediář.cz, který skutečnost zjistil díky programovým plánům, jež stanice zaslala novinářům. Pořad ve vysílání figuruje naposledy příští čtvrtek 24. října ve 20.50, čekají ho tedy poslední dvě vydání. V tom dnešním by se měl podle informací našeho webu mimo jiné věnovat také budoucnosti digitální televize a technologie DVB-T2. Štáb televize Barrandov natáčel i s generálním ředitelem Českých Radiokomunikací Michalem Čupou.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov upraví čtvrteční program, Johnovo Bez cenzury poběží před devátou

Přesto, že přerušení vysílání většinou znamená na jiných televizích zánik pořadu, na Barrandově se s Johnem do budoucna počítá. Bez cenzury na čas ustoupí živě vysílaným debatám Témata týdne, které se osvědčily a budou proto pokračovat i po volbách, potvrdila Mediáři mluvčí stanice Petra Hrušová, že v budoucnu by měl magazín dostat inovovanou podobu a atraktivními reportážemi a chybět v něm ani nadále nemá Radek John. Hrušová však neupřesnila, kdy by se pořad Bez cenzury měl ve vysílání opět objevit. Od 29. října se pak magazín Ona a on přesouvá na 20. hodinu. Vysílat se bude každé úterý a čtvrtek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.