Hlavní navigace

TV Barrandov už vysílá do zdi

2. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 12. 2008

Nová digitální televize TV Barrandov, která odstartuje v éteru 11. ledna 2009, už vysílá. Zatím však pouze do zdi, tzn., že její program neopustí prostor tzv. Paláce zábavy. Dnes o tom informuje ekonomický deník E15. Vysílání nanečisto začalo po měsících příprav včera. Zkoušíme různé režimy a budeme odstraňovat možné závady ve vysílání, které se bezpochyby objeví, ještě před oficiálním startem, řekl listu technický ředitel TV Barrandov Michal Kratochvíl. Od 11. ledna pak bude program dostupný v řadě kabelových a IPTV sítí, v DVB-T multiplexu 2 a také na satelituUPC Direct a Skylinku.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Seznamte se s tím, jak bude šířena TV Barrandov

Testovací vysílání se skládá ze smyčky, která obsahuje program jednoho dne televize. TV Barrandov představila minulý týden novinářům své programové schéma i tváře. Vsadí na Zuzanu Bubílkovou, která má nabídnout necenzurovanou Politickou Bubu show, Ivana Mládka a jeho sitcom Cyranův ostrov a také talk show fotografa Jana Saudka. Jedním z taháků bude pravděpodobně také účinkování aktérů stand up comedy show Na stojáka v pořadu kokoTV, jehož předmětem zájmu budou politické kauzy a skandály i lidské prohřešky se zaměřením především na české prostředí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.