Hlavní navigace

TV Barrandov v příštím roce zdraží reklamu

9. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 8. 2011

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov chystá pro zájemce o nákup reklamního času zdražení. Informuje o tom server MediaGuru, kterému tuto skutečnost potvrdil generální manažer společnosti Media Master Ivan Hyžák. Právě tato firma pro TV Barrandov reklamní čas prodává. Stanice chce využít skutečnosti, že její popularita postupně roste a zvyšuje se í její dostupnost.

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov má nového obchodního ředitele. Marka Klaina z Novy

TV Barrandov neustále zvyšuje svůj podíl na trhu, což má vliv i na cenotvorbu. Už teď víme, že pro rok 2012 ceny reklamy zvýšíme a to tak, že budou odrážet právě tento zvýšený share, uvedl pro MediaGuru Hyžák, který však zároveň přiznal, že cena reklamy se bude upravovat mírně už od letošního podzimu. Zájem je zejména o dětský blok Animáček, který v době vysílání zpravodajství přináší divákům zajímavou alternativu. Od 11. listopadu čekají změny v reklamě také Českou televizi, u které by se měly komerční přestávky přesunout v omezené míře jen na stanice ČT 2 a ČT 4.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).