Hlavní navigace

TV Barrandov vrátí do vysílání původní seriál Stopy života

17. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V březnu se na obrazovce objeví také kulinářská novinka Co dům dal, talk formát Žaneta show připomínající podle anotace někdejší Áčko na Nově a zábavný formát Ruda Lejt Najt.

Původní seriál Stopy života, který dělal na poměry plnoformátové Televize Barrandov nadprůměrná čísla, se v březnu vrátí do vysílání. Vyplývá to z programových plánů na 10. týden letošního roku zveřejněných na konci minulého týdne. Devátý díl Stop života, který se ve vysílání objeví poprvé 6. března ve 20:10, tedy opět v pátek, pro televizi nadále režíruje Tomáš Magnusek. Ten stál v minulosti například i za filmovou a seriálovou verzí Bastardů. Na první pozici mezi herci jsou uvedeni Kateřina BrožováMarek Vašut, dvojice známá ze seriálu Ona a On, dále sám Tomáš Magnusek nebo Mahulena Bočanová.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov chystá kulinářský pořad s baviči ze show Na stojáka

Ve vysílání se ale objeví i další novinky. Jednou z těch nejočekávanějších je Žaneta show, talk show moderátorky Žanety Muchové, někdejší tváře Našich zpráv (moderovala je s René Hniličkou). První díl Žaneta show uvidí diváci 2. března hned po skončení hlavního zpravodajství. Pořad bude vyplňovat čas do začátku hlavního primetimového formátu, tedy do 20 hodin. Svým popisem připomíná novinka TV Barrandov někdejší pořad Áčko na Nově. Témata, o kterých se bojíte mluvit, s těmi, kteří se nebojí říct nahlas a otevřeně svoji pravdu. Konfrontační pořad plný emocí, jaký tady ještě nebyl, píše v anotaci programové oddělení stanice. V březnu se na obrazovce objeví také Ruda Lejt Najt nebo pořad Co dům dal.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).