Hlavní navigace

TV Barrandov začala vysílat upoutávky

30. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 12. 2008

UVNITŘ VIDEO Digitální televize Barrandov přešla do další fáze svého promo vysílání. Po statických obrázcích z pořadů a prskající hvězdě se ve vysílání objevily první ukázky na chystané pořady. Divák si tak může udělat představu o tom, co se ve vysílání skutečně objeví. TV Barrandov rozhodně v promu nešetří chválou. Informuje zájemce, že je zde ve své celé kráse a lidé se s ní prý rozhodně zasmějí a bude je i mrazit. Barrandov slibuje napětí, poučení, zábavu pro děti i dospělé.

K TÉMATU: TV Barrandov představila recyklovanou Bubílkovou i skečovou kokoTV

MM socky3

V upoutávkách se mohou diváci setkat např. s lednovými pravdivými příběhy, které televize nabídne každou neděli ve 20:45. Nechybí ani upoutávky na původní tvorbu jako 90 minut, Cyranův ostrov, KoKo TV nebo Talkshow Jana Saudka. Upoutávkovou smyčku složenou z jednotlivých videí mohou diváci vidět v terestrickém digitálním multiplexu 2, platformě Skylink (dostupnost i na kartách Gital) a dostupná by měla být také abonentům UPC Direct.

VIDEO: Upoutávky, které se objevily ve vysílání 30. prosince 2008 (AVI, 47 MB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.