Hlavní navigace

TV Barrandov začne interní noviny nabízet také divákům

13. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 3. 2009

Digitální televize Barrandov zavádí po dvou měsících od svého startu další novinku pro své diváky. Kanál pro ně chystá elektronické periodikum s názvem Barrandov News. Jeho již třetí číslo v současné době obdrželi jako novinku novináři a v tištěné podobě je k dispozici všem zaměstnancům Barrandova jako interní periodikum.

KL22 hlasovani

STÁHNĚTE SI: Aktuální vydání interních novin TV Barrandov (PDF, 309 kB)

Od příštího vydání budeme umísťovat tyto noviny také na web a bude si je moci kdokoliv stáhnout, potvrdil serveru DigiZone.cz mluvčí kanálu Janis Sidovský. Barrandov News mají dvě stránky a diváci v nich najdou informace mj. o programových tipech. Aktuální vydání láká např. na Saudkovu talkshow, pořad KnorTime nebo justiční formát Suďte je!. Dále se zde čtenáři dozvědí o tom, co za dva měsíce svého vysílání televize Barrandov přinesla, nechybí zde ani profil osobnosti, kterou je v tomto čísle Ivan Mládek, hlavní aktér situační komedie Cyranův ostrov.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.