Hlavní navigace

TV Barrandov začne interní noviny nabízet také divákům

13. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
13. 3. 2009

Digitální televize Barrandov zavádí po dvou měsících od svého startu další novinku pro své diváky. Kanál pro ně chystá elektronické periodikum s názvem Barrandov News. Jeho již třetí číslo v současné době obdrželi jako novinku novináři a v tištěné podobě je k dispozici všem zaměstnancům Barrandova jako interní periodikum.

STÁHNĚTE SI: Aktuální vydání interních novin TV Barrandov (PDF, 309 kB)

Od příštího vydání budeme umísťovat tyto noviny také na web a bude si je moci kdokoliv stáhnout, potvrdil serveru DigiZone.cz mluvčí kanálu Janis Sidovský. Barrandov News mají dvě stránky a diváci v nich najdou informace mj. o programových tipech. Aktuální vydání láká např. na Saudkovu talkshow, pořad KnorTime nebo justiční formát Suďte je!. Dále se zde čtenáři dozvědí o tom, co za dva měsíce svého vysílání televize Barrandov přinesla, nechybí zde ani profil osobnosti, kterou je v tomto čísle Ivan Mládek, hlavní aktér situační komedie Cyranův ostrov.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).