Hlavní navigace

Barrandov začne v úterý a ve čtvrtek večer reprízovat Aleše Cibulku a Radka Johna

27. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po desáté hodině večer se Barrandově objeví opakování pořadů Bez cenzury a Sejdeme se na Cibulce. Naplánovány jsou na dny, kdy Nova vysílá Ordinaci v růžové zahradě.

Reprízy vlastních publicistických pořadů začne v hlavní vysílacím čase vysílat televize Barrandov. Od 9. dubna nabídne každé úterý ve 22:50 reprízu sobotního zábavného pořadu Sejdeme se na Cibulce, v němž Aleš Cibulka zpovídá slavné hosty. Od čtvrtka 11. dubna pak v pozdním prime time od 22:55 zopakuje investigativní pořad Radka Johna Bez cenzury, který v premiéře vysílá každé úterý od 20:05 hod. Vyplývá to z programových plánů Barrandova na 15. týden letošního roku.

ICTZ23

K TÉMATU: TV Barrandov si vyzkouší nedělní politickou debatu. Místo Hitlera dá Nečase

Reprízování aktuálních pořadů v hlavním vysílacím čase není u plnoformátových televizí příliš obvyklé. Nova, Prima familyČT 1 však pravidelně opakují pořady z předchozího večera v dopoledním a brzkém odpoledním vysílání svých hlavních kanálů nebo tematických stanic. Během prime time se ale snaží zaujmout diváky novými pořady, případně opakují formáty, které už delší dobu nevysílaly. V reprízování starších pořadů poslední dobou vede Prima family a ČT 1, která „reprízovací mánii“ schovává pod roušku oslova 60. výročí zahájení televizního vysílání v tehdejším Československu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.