Hlavní navigace

TV Barrandov začne vysílat československý seriál Malé dějiny jedné rodiny

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEO Seriál ze současnosti, který odrážel dobu nástupu perestrojky i se satirou na současnou dobu. Právě tak je popisován další socialistický kousek, který se dostane na TV Barrandov.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální plnoformátová stanice TV Barrandov našla v televizním archivu další socialistický kus, který se objeví v jejím vysílání. Půjde konkrétně o komediální seriál Malé dějiny jedné rodiny z roku 1988, který se dočkal celkem 54 části po dvaceti minutách. Diváci televize ho uvidí poprvé v pátek 1. června od 21:25 po dalším seriálu z české provenience – Hříchách pro pátera Knoxe. Stanice nabídne hned dvojitou dávku tohoto seriálu, po němž někteří diváci na internetu marně volali.

WT100_Podcasty Dan Tržil4

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov chystá na podzim Módní polepšovnu, obdobu módních policií

Seriál ze současnosti, který odrážel dobu nástupu perestrojky i se satirou na současnou dobu. Do jednotlivých dílů byly vloženy aktuální události dne i týdne, třeba že na Vinohradech spadlo v noci lešení nebo že Gorbačov odpoledne odletěl na návštěvu Gruzie. Na příkaz ÚV byl seriál ukončen 19. října 1989, uvádí programové plány televize Barrandov. Mezi jinými se v seriálu objevily například Alois Švehlík, Milena Dvorská, Rudolf Hrušínský nebo Jan Čenský.