Hlavní navigace

TV Barrandov zřídila telefonickou linku pro budoucí diváky

18. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 12. 2008

TV Barrandov se mluví v posledních týdnech čím dál tím více a není divu. Do jejího startu zbývá ode dneška už pouhých třiadvacet dní, a tak se její vedení rozhodlo zřídit infolinku, která bude poskytovat budoucím divákům informace o jejím signálu. Především pak má sloužit pro to, aby se lidé dozvěděli, kde kanál naladí. Linka je v provozu 24 hodin denně na telefonním čísle 800 505 053, operátoři však budou odpovídat na dotazy pouze od 7 do 22 hodin.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov registruje názvy Profilm, KnorTime a Politická střelnice

Informace o naladění TV Barrandov poskytuje rovněž nový web, kde je navíc zveřejněna mapa pokrytí signálem multiplexu 2, v němž bude od 11. ledna TV Barrandov vysílat. Zřízeno bylo rovněž dopisové oddělení, na němž diváci obdrží odpovědi na otázky týkající se programu. Kontaktovat je ho možné prostřednictvím e-mailu na dotazy@barran­dov.tv. Jak jsme vás již začátkem měsíce informovali, od 1. prosince už vysílá kanál do zdi, tzn., že jeho vysílání běží na plno, jen s tím rozdílem, že neopustí prostory budovy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).