Hlavní navigace

TV Barrandov zveřejnila programové tipy na vánoční svátky

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov dnes jako první tuzemská stanice zveřejnila svůj program během vánočních svátků, a to formou předběžných programových tipů. Z nich vyplývá, že kanál nabídne na Štědrý den od 20 hodin pohádku O Šípkové Růžence ve verzi z roku 2006. V ní se představí v hlavní roli herečka Zlatá Adamovská, dále pak Simona Postlerová nebo Veronika Freimanová.

DOKUMENT: Programové tipy TV Barrandov na 51. týden (PDF, 256 kB)

BRANDstorming tip Zbiejczuk

Barrandov již před několika dny zveřejnil svůj prosincový program na stránkách společnosti Media Master, ten však byl určen zájemcům o inzerci. Na Štědrý den odvysílá Barrandov také pěveckou show Helena na Brodwayi, ve které kromě Vondráčkové vystoupí také Jiří Korn nebo Bára Basiková. Půjde o televizní premiéru, stejně jako v případě filmů Cesta za Vánocemi a Vánoční loupež. Dále se mohou diváci těšit na Zlatou Kateřinu, Tři zlaté vlasy děda Vševěda nebo Jestřábí moudrost.

Dalšími kanály, které zveřejní programové schéma na vánoční svátky, budou stanice České televize, a to na čtvrteční tiskové konferenci. Server DigiZone.cz nebude na akci pochopitelně chybět.

Našli jste v článku chybu?