Hlavní navigace

TV Dobré ráno nebude televizí, server SME.sk přinesl novinářskou kachnu

4. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 3. 2009

Slovenský zpravodajský server SME.sk nedávno přinesl zprávu o tom, že komerční televize JOJ se chystá spustit v pořadí již svůj třetí kanál s názvem TV Dobré ráno. Jak se však dnes ukázalo, informace je nepravdivá – i když ne tak úplně. TV Dobré ráno bude totiž názvem fiktivní publicistické relace, která se stane součástí seriálu Panelák. Dnes to uvedl server Mediálne.sk, který citoval pondělní relaci televize Promi Noviny, jež přináší informace ze světa celebrit.

Server SME.sk přinesl novinářskou kachnu, i když se tehdy odvolával na důvěryhodný zdroj z vnitřku televize. Společnost MAC TV, provozovatel televize JOJ, má žádost o registraci známky TV Dobré ráno podanou od konce ledna, řízení však ještě nebylo ukončené. Mediálne.sk upozorňuje, že komerční dvojka má registrované prozatím bez vysvětlení i další názvy jako např. Všetko najhoršie. MAC TV je též provozovatelem JOJ Plus a zatím nemá ambice spouštět další kanály. Projevila však zájem o vysílání OH v letech 2014 a 2016.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).