Hlavní navigace

Televize Empatia odstartuje 3. října, slibuje její provozovatel

29. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

29. 8. 2011

UVNITŘ VIDEO Společnost Minas Tirith, která je držitelem licence pro chystaný slovenský kanál TV Empatia, spustí jeho ostré vysílání 3. října. Vyplývá to z testovací smyčky, kterou od dnešního odpoledne nabízí prostřednictvím satelitní pozice 1 stupeň západně (družice Thor) právě tento program. Spuštění kanálu bude předcházet start webových stránek na adrese www.tvempatia.sk v průběhu září.

K TÉMATU: Neexistující slovenská televize Empatia o sobě opět dala vědět

Cloud 22 temata

Start programu byl odložen již několikrát. Podle původních plánů k němu mělo dojít na konci listopadu loňského roku, což však provozovatel stanice, tehdy to ještě byla slovenská společnost Empat, nestihl. Za oběma společnostmi stojí podnikatel Patrik Bokroš, který se pasoval do role jednatele a ředitele stanice v jedné osobě. Kanál by měl být zaměřený na zpravodajství, dokumentární tvorbu, filmy, pohledy z regionů a relace dětské, hudební i motoristické.

Parametry příjmu: Thor 6 (0,8 stupně západně), 11919/V, SR 28000, FEC 7/8, norma DVB-S, kódování žádné (FTA).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.