Hlavní navigace

Televize Febio už má dva manažery: ředitele rozvoje a marketingu

12. 4. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
12. 4. 2006

Historicky prvním zaměstnancem nové digitální televize Febio se stal Petr Sládeček. Podle majitele stanice Fera Feniče zastává pozici manažera, respektive ředitele rozvoje. On jediný je zatím (vedle mne) oficiálně dohodnut na zaměstnání v pozici manažer (nebo ředitel) rozvoje, odpověděl Fenič na otázku serveru DigiZone.cz z Kolumbie, kde je nyní na dovolené.

Podle Feniče finišují jednání s dalším budoucím manažerem televize Febio. Jde o marketingového ředitele, jehož jméno ale zatím nemůžu zveřejnit, protože v těchto dnech si máme vyjasnit podmínky, za jakých nastoupí do televize Febio. Další jména odtajníme v průběhu května, uvedl Fenič. Nejdůležitější je teď podle něj jednání s investory, které má na starost Petr Sládeček. Hlavním investorem projektu je zatím finanční skupina Arca Capital Czech.

BRANDstorming tip2

Fero Fenič rovněž potvrdil, že nabídl pozici generálního ředitele rodící se televize Febio Richardu Rybníčkovi, který v současné době vede veřejnoprávní Slovenskou televizi. Jak už z prvních informací vyplývá, půjde o špičkový profesionální tým, který pomůže z mého projektu udělat skutečně reálnou – i když doufám, že skutečně trochu jinou – televizi, napsal Fenič serveru DigiZone.cz.

Není to tlak investorů, ale moje volba (s většinou členů managementu jsem jednal už na samém začátku mého projektu před rokem a půl a někteří z nich se také jako konzultanti a oponenti na něm podíleli – tedy dříve, než jsem měl investora), protože čtrnáct let mého studia mě přesvědčilo, že se musím obklopit co nejzkušenějšími lidmi – pak můžu dokázat vybudovat i takovou televizi, jakou bych rád sám jako divák sledovat, dodal Fero Fenič.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).