Hlavní navigace

TV Harmonie se chce dostat do povědomí diváků, v průběhu srpna chystá roadshow

5. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V rámci speciální roadshow, jejíž součástí budou například moderátorky Eva Decastelo a Veronika Petrová, budou moci zájemci vyzkoušet i práci před a za televizními kamerami.

Lifestylová televize Harmonie, která primárně cílí na diváky ve skupině 30+, chystá speciální roadshow, neboli „zastávkovou jízdu“, jež bude propagovat její vysílání a tváře. Diváci se s nimi budou moci poprvé setkat 8. srpna v Rudolfinu a dále například v obchodních centrech Metropol Zličín, Galerie Butovice a Palladium. Jedna ze zastávek povede také do pražských Žlutých lázní. Hlavní město nebylo vytipováno náhodou. TV Harmonie je již několik týdnů součástí Regionální sítě 4, a tak ji mohou spolu s dalšími stanicemi sledovat všichni zájemci, kteří mají své antény natočeny na Strahov, Ládví, případně Zelený pruh.

CIF23

ROZHOVOR: Roman Anton: Harmonie TV míří do DVB-T mimo Prahu, požádáme o licenci pro druhý kanál

Na pódiu se představí Eva Decastelo, Bořek Slezáček nebo Veronika Petrová, ale i účinkující z veleúspěšného muzikálu Děti Ráje či DJ Uwa se svou show. K dispozici budou zajímavé atrakce pro děti, jako třeba skákací hrad, malování na obličej nebo dovednostní soutěže o ceny, uvedl ředitel televize Roman Anton a doplnil: Pro dospělé je připraveno mobilní televizní studio, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet práci před i za kamerou a ověřit si jaké to je pracovat se čtecím zařízením. Jejich výkon bude nahráván a následně zpracován do krátkého spotu, který si každý z účastníků bude moci stáhnout z webových stránek harmonietv.eu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).