Hlavní navigace

TV JOJ chystá třetí kanál

9. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 2. 2009

Podle informace serveru SME.sk chystá slovenská televize JOJ v pořadí již svůj třetí kanál. Server se přitom odvolává na zdroj z vnitřku televize, který si nepřeje být jmenován. Kanál by se měl jmenovat TV Dobré ráno. Tento název si společnost MAC TV, která TV JOJ provozuje, registrovala v lednu na Úřadě průmyslového vlastnictví jako ochrannou známku. Těžko tipovat, jak bude kanál zaměřený, ale název napovídá na ranní vysílání.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: TV Doma, ženský kanál Markízy, se inspiruje od rumunské TV Acasa

Mluvčí televize JOJ Tatiana Tóthová se zatím nechce oficiálně k této informaci vyjadřovat. „Registrace značek souvisí standardně s připravovanými, resp. zvažovanými projekty. Víc informací však v této chvíli poskytovat nebudeme,“ konstatovala pro SME Tóthová. V tuto chvíli však ještě nemá společnost MAC TV jednu z nejdůležitějších věcí, díky které bude moci vysílat – licenci od Rady pro vysílání a retransmisi (RVR).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.