Hlavní navigace

TV JOJ přinese v HDTV i nativní obsah - filmy, seriály a původní tvorbu

9. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 8. 2011

Nejen obraz z SD do HD kvality převedený, tedy takzvaný upscale, ale také vysílání v nativním (přirozeném) vysokém rozlišení nabídnou slovenské televize JOJ a JOJ Plus od tohoto podzimu. Informuje o tom server Mediálne.sk. Zařazení do nabídek operátorů potvrdil mluvčí skupiny Jozef Gogola. Nechtěl být však ještě konkrétnější v tom, kterých společností se tato skutečnost týká.

K TÉMATU: JOJ Plus má za sebou rekordní týden. Plánuje vysílání v HD rozlišení

Na nativní formát HD obrazu se mohou diváci těšit u akvizičních pořadů, jako jsou například filmy a seriály. V tuto chvíli je již několik nakoupených a počítá se i s dalšími. TV JOJ nezapomene v nejvyšší kvalitě obrazu nabídnout divákům i některé původní formáty. Již od roku 2008 vysílá v HD kvalitě konkurenční Markíza, jejímž prvním takto nabízeným titulem byl animovaný film Happy Feet. Také Slovenská televize vysílala v HD rozlišení, například během letních a zimních olympijských her.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).