Hlavní navigace

TV JOJ se včera ponořila do retro stylu

2. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
2. 4. 2008

Slovenská komerční dvojka TV JOJ se po dobu prvního dubnového dne ponořila do retro stylu. Chtěla si tak udělat legraci ze svých diváků a zpestřit jim aprílový den příjemným žertíkem. Reklamními znělkami provázela po celou dobu legendární postava pana Vajíčka, kterou však na TV JOJ nahradila spirála ve tvaru loga televize. Na obrazovce se objevila nezvykle na jeden den i postava hlasatelky, kterou nebyl nikdo jiný než někdejší tvář veřejnoprávní televize Ada Straková. Některá videa si můžete prohlédnout na serveru Mediálne.sk.

Televize JOJ však nebyla jediná, která si dělala legraci ze svých diváků. Jak jsme vás již včera informovali, některé čtenáře nachytal i server satCentrum.com, který připravil článek o satelitní platformě HD Direct CS s kanály ve vysokém rozlišení. Jak však dnes upozorňuje a omlouvá se návštěvníkům za včerejší žert, u některých kanálů by nemuselo skutečně zůstat pouze u přání. Ve hře je údajně minimálně Eurosport HD a Filmbox HD. Legraci si ze čtenářů svého webu udělala i chystana digitální televize TV Barrandov, která lákala na fiktivní koncert Madonny a také server DigiZone, který informoval o nové TV Blaník.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).