Hlavní navigace

TV Nitrička přerušila vysílání na pozici služeb Digi TV a UPC Direct

9. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 6. 2011

Slovenská regionální televize TV Nitrička před několika dny přerušila šíření svého signálu prostřednictvím satelitu Thor 6 na pozici 1 stupeň západně, kde programy ze své nabídky distribuují také služby Digi TV a UPC Direct, jež působí mimo jiné i na tuzemském trhu. Lokální stanice z Nitry nedávno oslavila své první narozeniny, na což upozorňovala diváky i upraveným logem.

ČTĚTE TAKÉ: Na satelitu odstartovala další slovenská regionální televize, TV Nitrička

Vzhledem k tomu, že Nitrička se na svém webu o přerušení vysílání na satelitu vůbec nezmiňuje, je možné, že jde pouze o dočasný výpadek. Na druhou stranu, během svého fungování na Thoru, které trvalo přibližně jeden měsíc, došlo již k několika výpadkům signálu, které trvaly například celé dopoledne. Nyní však trvá již třetí den. Zájemci o její vysílání ale nemusí zoufat. Mohou si ho naladit mimo jiné i on-line na internetové adrese: http://www.ni­tricka.tv/on-air.html?page_id=186.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.