Hlavní navigace

TV Noe začala vysílat na satelitu Astra programového průvodce EPG

18. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO TV Noe se dočkala programové průvodce přibližně ve stejné době jako další volně šířený program, regionalnitelevize.cz. K dispozici jsou i stručné anotace.

Křesťanská televize Noe, která je šířena prostřednictvím satelitu Astra 3B v nekódované podobě, zařadila jako součást svého datového toku na konci minulého týdne elektronického programového průvodce (EPG). Jde tak o další zlepšení technického servisu pro její diváky. Poměrně nedávno, v květnu loňského roku začal program konečně vysílat v širokoúhlém obrazovém formátu 16:9. Na skutečnost upozornil tehdy jako první právě náš server DigiZone.cz.

MM socky3

Informační lišta s ukázkou elektronického programového průvodce
Autor: repro foto TV Noe

Informační lišta s ukázkou elektronického programového průvodce

NEPŘEHLÉDNĚTE: Regionalnitelevize.cz se dočkala programového průvodce EPG na satelitu

TV Noe je druhou volně šířenou stanicí z Astry, která si v minulém týdnu zajistila zařazení dat pro EPG. Stejně jako regionalnitelevize.cz ani tento program nemá dohodu s žádným českým operátorem, ale přímo se společností SES. V rámci EPG jsou dostupné nejen názvy pořadů a pochopitelně i čas jejich vysílání, ale také stručně, většinou jednořádkové anotace. TV Noe se charakterizuje jako televize dobrých zpráv. Je orientována především na věřící diváky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.