Hlavní navigace

TV Noe začne zítra vysílat v Praze prostřednictvím Regionální sítě 4

22. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ PREZENTACE „Televize dobrých zpráv“ zítra doplní vysílání výhradně pražské televize Metropol, která doposud v tomto multiplexu byla šířena jako jediná.

Po přibližně dvouměsíčním čekání se diváci v Praze dočkají zítra pozemního vysílání televize Noe. Stanice uzavřela smlouvu s provozovatelem Regionální sítě 4, společností Prague Digital TV. Serveru DigiZone.cz to oznámil její jednatel Karel Formánek. Obě společnosti v uplynulých dnech uzavřeli dosavadní obchodní jednání o podobě vzájemné spolupráce, uvedl Formánek. Program tak bude spolu s TV Metropol šířen na 46. kanálu z vysílačů Ládví, Strahov a Zelený pruh.

K TÉMATU: Pražská Regionální síť 4 si registrovala převzaté vysílání TV Metropol a TV Noe

Jsme potěšeni, že se program televize Noe po dvou letech vrací zpět do Prahy. Naše společnost tak přispívá k rozšíření programové nabídky a věříme, že to ocení i diváci, kteří si tento program v minulosti oblíbili, dodal jednatel Prague Digital TV Petr Formánek. Ředitel TV Noe Leoš Ryška ho pak doplnil: Když před rokem a půl skončilo v Praze naše vysílání formou DVB-T, byli jsme zaskočeni rozhořčenými reakcemi mnoha diváků. To, že se do multiplexu znovu vracíme, je pro nás a věřím, že i pro diváky radostná dobrá zpráva.”

Promo 2012 Obecne

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.