Hlavní navigace

TV Noe zatím smlouvu na pozemní vysílání v Praze neuzavřela

1. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přesto, že jednání okolo možného zařazení kanálu TV Noe jsou podle jejích zástupců stále ve fázi „oťukávání“, provozovatel Regionálního multiplexu 4 už si nechal program registrovat.

Křesťanská televize Noe, která je šířena nekódovaně prostřednictvím satelitní pozice 23,5 stupně východně a také v rámci některých lokálních zemských multiplexů, zatím neuzavřela smlouvu na distribuci signálu se společností Prague Digital TV, jenž je provozovatelem Regionální sítě 4. Serveru DigiZone.cz to sdělili zástupci tematického programu. Možnost stanici šířit už nicméně operátor pražského multiplexu 4 má. O registraci TV Noe firmou Prague Digital TV jsme vás informovali včera.

cif-tip-firmy

K TÉMATU: Pražská Regionální síť 4 si registrovala převzaté vysílání TV Metropol a TV Noe

Skutečnost, že TV Noe s novým operátorem Regionální sítě 4 jedná, není žádným tajemstvím a serveru DigiZone.cz to už dříve potvrdily obě strany. Generální ředitel stanice Leoš Ryška koncem září ve vyjádření pro naši redakci uvedl, že rozhodující pro uzavření smlouvy bude koncová cena za distribuci signálu. TV Noe je placena výhradně z finančních darů od svých diváků. Provozovatel multiplexu věří, že se mu síť podaří naplnit programy, které budou pro Pražany atraktivní, do jara.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.