Hlavní navigace

TV Pohoda se objeví v některých oblastech ještě před 25. červnem

19. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Start digitální televize Pohoda v multiplexu 4 se blíží. Její provozovatel slibuje, že některé vysílače se možná podaří spustit ještě před oficiálním termínem.

Chystaná televize Pohoda, za kterou stojí moravský podnikatel Radim Pařízek, se v některých oblastech objeví ještě dříve, než je naplánován její start. Zástupci stanice to uvedli na její profilové stránce komunitního portálu Facebook, a to v souvislosti s krátkým promo spotem, který sem umístili. Toto uvidíte tam, kde se podaří spustit krajské vysílače multiplexu 4 už před 25.6.2012 (start úvodního vysílání TV Pohoda), upozorňuje stanice na Facebooku.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Televize Pohoda zveřejnila fotografie z natáčení reklamních předělů v tramvaji

Ačkoliv do startu multiplexu 4 „v novém“ už příliš mnoho času nezbývá, veřejnosti stále ještě nejsou známy lokality, kanály a výkony, které bude tato síť používat. Na stránkách Československého DX klubu se sice objevil její neoficiální seznam, vlastník Digital Broadcasting Radim Pařízek, jež bude tento multiplex provozovat, jeho pravost ale zpochybnil. Protože se se všemi bohužel neuvidíme hned zpočátku, tak si dáme jen takové zahřívací kolo před velkým třeskem ke konci roku, konstatuje televize.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.