Hlavní navigace

TV Pohoda spustila svůj nový web. Vůbec poprvé zveřejnila i program

25. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Zájemci mohou kromě programového schématu najít na webových stránkách Pohody také prozatím chudý archiv odvysílaných pořadů a informace o jednotlivých tvářích televize.

Novou internetovou prezentaci mohou naleznout od tohoto týdne diváci televize Pohoda na internetové adrese www.tvpohoda.cz. K jejímu zprovoznění došlo oproti původnímu plánu s několikaměsíčním zpožděním. Pravděpodobně největším přínosem nových webových stránek je programové schéma, které u tohoto programu nebylo doposud známé. Divák tu najde i stručné informace o jednotlivých pořadech, jako jsou například Do boje, Wow!, Na pohodu a další.

Webové stránky televize Pohoda
Autor: repro foto www.tvpohoda.cz

Webové stránky televize Pohoda

NEPŘEHLÉDNĚTE: TV Pohoda vpouští do vysílání v tichosti další pořady

Na webových stránkách jsou dále zveřejněny informace o tom, kde je program možné naladit (multiplex 4, síť kabelového operátora UPC Česká republika) a nechybí tu také stručně novinky z hudebního světa. TV Pohoda láká například na prvního atraktivního hosta ve studiu Rock Speciálu – zpěvačku a herečku Martu Jandovou. Podnikatel Radim Pařízek využívá stránky Pohody také pro propagaci svých dalších projektů, rozhlasových stanic Rádio Čas a Rádio Čas Rock.

MMF24

Webové stránky Pohody nabízejí i jednoduchý videoarchiv
Autor: repro foto www.tvpohoda.cz

Webové stránky Pohody nabízejí i jednoduchý videoarchiv

ČTĚTE TAKÉ: Radim Pařízek znovu žádá o licenci pro novou televizi Pohoda R. Opět s komplikacemi

Diváci, kteří prozatím nejsou v dosahu signálu televize Pohoda, mohou využít na webových stránkách její videoarchiv. Do něho byly zařazeny například magazíny Zvěřinec, iWeekend nebo On-line. V době psaní této zprávy sem byly umístěny pouze pořady z úterý 23. a středy 24. října. Magazíny neobsahují žádnou reklamu a také hudební videoklipy. Jde čistě pouze o moderované vstupy. Na webových stránkách se pravděpodobně objeví i blogy, které v tuto chvíli obsahují jediný příspěvek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).