Hlavní navigace

TV Pohoda zařadila do svého vysílání infolištu se zpravodajstvím

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTO Formou jedné věty se nyní diváci Pohody dozvídají o dění v České republice i zahraničí. Televize by se v horizontu dní měla objevit na obrazovkách také divákům na Benešovsku.

Doba čtení: 1 minuta

Digitální televize Pohoda podnikatelů Radima Pařízka a Vladimíra Železného, která plánuje ostrý start na konci letošního roku, obsahuje od začátku tohoto týdne další nový prvek. Do vysílání byla zařazena informační lišta, jež přináší divákům stručnou formou (v podobě jedné věty) dění z domova i ze světa. Černý text roluje zprava doleva formou běžícího textu na žlutém pozadí. Lišta bohužel není pravidelně aktualizována, takže se například ráno mohli diváci dozvědět, že: „Dnes zemřel herec Radoslav Brzobohatý.“

TV Pohoda obsahuje od začátku tohoto týdne také zpravodajskou infolištu.
Autor: repro foto vysílání TV Pohoda

TV Pohoda obsahuje od začátku tohoto týdne také zpravodajskou infolištu.

ČTĚTE TAKÉ: TV Pohoda vysílá v režimu Mini bez souhlasu vysílací rady

TV Pohoda ve svém vysílání nadále používá u loga přídomek Mini, což jí nedávno vyčetla Rada pro rozhlasové vysílání (RRTV). Podle ní je takové označení v rozporu s udělenou licencí. Majitel stanice Radim Pařízek serveru DigiZone.cz potvrdil, že v horizontu několika dní by se měla televize rozšířit také na Benešovsko, kde bude v nejbližší době spuštěn vysílač Kozmice. Mělo by k tomu dojít pravděpodobně ještě do konce tohoto týdne. Kozmice doplní středočeský vysílač Velké Popovice.

Našli jste v článku chybu?