Hlavní navigace

TV Reduta ze Spišské Nové Vsi má digitální licenci

8. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
8. 12. 2011

Rada pro vysílání a retransmisi (RVR), slovenská obdoba naší Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), udělila na svém zatím posledním zasedání licenci pro pozemní digitální vysílání lokálnímu kanálu TV Reduta ze Spišské Nové Vsi. Vyplývá to ze zápisu RVR. Vlastníkem licence je provozovatel stanice, společnost BIC, Spišská Nová Ves, s.r.o.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská TV Patriot vstupuje na pozici satelitního CS Linku a Skylinku

Televízia Reduta je nízkonákladovým kanálem, který vysílá neustále se opakující smyčku s premiérou v 17 hodin. Tou je Městský magazín aktualit. Kromě něj vysílá TV Reduta také videotext, což je u lokálních slovenských stanic poměrně častý jev. Městský magazín startuje každou hodinu v celou, zbývajících čtyřicet minut se vysílá již zmiňovaný videotext. Ten je k vidění na obrazovce lokálního kanálu ze Spišské Nové Vsi také celou noc, a to od 22:20 do 6. hodiny ranní následujícího dne. Webové stránky stanice jsou k dispozici na adrese http://www.snv­.sk/.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).