Hlavní navigace

TV Regina dočasně nevysílá na satelitu Astra 3B

22. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televizí stanice Regina nevysílá od středy na satelitu. Víme, kdy dojde k obnově vysílání.

Ve středu 19. října přestala vysílat na satelitu Astra 23,5 st. východně TV Regina. Na obrazovce se objevuje pomalu jedoucí proužek, který říká: Z technicko-provozních důvodů na straně TV Regina je vysílání dočasně přerušeno.

Provozovatelem vysílání je společnost Saavedramedia, jejímiž jednateli jsou Jan Saavedra a Ivana Regina Kupcová Sádlová.

Jan Saavedra uvedl pro server DigiZone, že důvodem byla havárie elektrického proudu. Vysílání by mělo být podle Saavedry obnoveno nejpozději na konci příštího týdne.

WT100 tip temata2

Diváci v Praze a Středních Čechách by měli vysílání naladit na kanále 46 regionálního multiplexu 4 u operátora Prague Digital TV. Společnost Saavedramedia získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání licenci k provozování TV Regina 5. listopadu 2013. Vysílání zahájila 2. ledna 2014 a vysílala tzv. promosmyčku až do 3. března 2014, kdy začala vysílat své první pořady.

Základní programové specifikace dle licence uvádějí, že by mělo jít o „poradenství a vzdělávání zajímavou, zábavnou formou, životní styl, volnočasové aktivity, zábavu a talk-show“. Zajímavostí také je, že ve většině pořadů se objevují přímo jednatelé provozovatele, Jan Saavedra a Ivana Regina Kupcová Sádlová, včetně například pořadu Karty, hvězdy radí.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.