Hlavní navigace

TV tipy na neděli: tenis Kvitová – Radwaňská, Povídka o policajtovi a Kalifornie

1. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:30 – Tenis: Petra Kvitová – Agnieszka Radwaňská – Přímý přenos finálového utkání dvouhry na tenisovém Turnaji mistryň v Singapuru.

  • ČT 2, 20:00 – krimi drama Povídka o policajtovi - Zločinec bez zábran a neúnavný policejní inspektor jako jeho stín. Natočeno podle skutečných událostí. Francouzsko-italský krimifilm (1975)

  • Prima Cool, 20:00 – akční sci-fi Wolverine - Wolverine je na cestě do Japonska. Čeká ho tam boj na život a na smrt. Nebojuje však jen se samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Americko-australský (2013)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • Nova Cinema, 21:55 – krimi drama Kalifornie - Spisovatel Brian Kessler chce se svou dívkou navštívit cestou z Pittsburghu do Kalifornie místa masových vražd, o kterých píše svou knihu. Do auta kvůli financím přibírá Early Grayce s partnerkou. Netuší však, že právě tento nový spolucestující patří do obsahu jeho temné knihy. Americký krimifilm (1993)

  • Prima, 22:25 – romantická komedie Kopačky - Seriálová herečka Sarah a skladatel Peter jsou ukázkový pár. Tedy jen do chvíle, než Sarah odkopne Petera kvůli kontroverznímu sukničkáři. Peter se rozhodne zapomenout na zklamání na dovolené na Havaji. To by byl nejspíš skvělý nápad, pokud by tam hned první den nepotkal svou bývalou i s novým milencem. Americká komedie (2008)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).