Hlavní navigace

TV tipy na pátek: Davis Cup, Příběhy obyčejného šílenství a Četník ze St. Tropez

4. 4. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 6:00 – Japonsko – Česko – Přímý přenos úvodních dvouher čtvrtfinále tenisového Davis Cupu

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Příběhy obyčejného šílenství – Slibná kariéra leteckého dispečera Petra je v ohrožení! A aby toho nebylo málo, stále se ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí také jeho milostný život. Česká komedie (2005)

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník ze Saint Tropez – Přichází ze zapomenuté vesnice v horách přímo na francouzskou Riviéru, aby tu zjednal pořádek. Francouzská komedie (1964)

MIF22_Early

  • ČT 1, 20:55 – dokument 13. komnata Jana Šibíka – Dokument. Světově uznávaný reportážní fotograf viděl utrpení, válku a ocitl se mnohokrát v ohrožení života. Ví však, že jeho práce i riziko, které pro ni podstupuje, má smysl. Český dokument (2014)

  • Prima, 23:15 – komedie 40 let panic – Poněkud zastydlého Andyho si vezmou do parády kolegové z práce a uspořádají pro něj intenzivní kurz balení žen. Plachý chlapík se dokonce seznámí se sympatickou Trish. Zkuste ale holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, natož ve čtyřiceti. Americká komedie (2005)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.