Hlavní navigace

TV tipy na pátek: finále tenisové extraligy, Legendární parta a Slavnosti sněženek

19. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:00 – Finále extraligy smíšených družstev 2014 – Přímý přenos finálového utkání z Prostějova

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka – Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen Pepik Hnátek se v něm zapsal navěky. Česká komedie (2012)

  • Prima, 20:15 – komedie Slavnosti sněženek – Idylické kerské polesí je svědkem vášnivého sporu dvou mysliveckých spolků o uloveného divočáka. Československá komedie (1983)

Mobile Internet Forum 2022

  • Nova, 20:20 – animovaný film Legendární parta – Před dávnými časy vyvolil kouzelný Měsíc čtyři strážce, kteří bdí nad dětmi z celého světa a chrání je. Když jsou děti ohroženy temným stínem, který chce zahalit svět strachem a beznadějí, povolává Měsíc do služby pátého strážce, Jacka Frosta. Jenže Jack o práci strážce nestojí, smyslem jeho života není chránit děti, ale bavit se a provádět mrazivé neplechy. Proto se parta superhrdinů dá dohromady a pokusí se zloducha, který chce vzít dětem radost ze života, zastavit. Americký animovaný film (2012)

  • Smíchov, 21:40 – komedie Noc plná zázraků - Láska nebeská v polském kabátě. Polská komedie (2011)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.