Hlavní navigace

TV tipy na pátek: Need for Speed, Šíleně smutná princezna a Prázdniny pro psa

4. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:20 – rodinná komedie Prázdniny pro psa – Petr má ale prázdniny. Parta ho provokuje k průšvihům, naštve vůdce party a psa, kterého mu svěřil kamarád, chtějí prodat. Pokusí se alespoň zachránit psa. Československá rodinná komedie (1980)

  • Prima, 20:15 – pohádka Šíleně smutná princezna - Panovníci dvou sousedních království se dohodli na svatbě svých urozených potomků. Ti mají však vlastní recept na štěstí a lásku. Československá pohádka (1968)

  • Prima love, 20:15 – krimikomedie Orlové práva – Po dávném požáru už nezbyl ani popel, přesto je třeba vypátrat jeho pachatele. Americká krimikomedie (1986)

ICTZ23

  • Nova, 20:20 – akční film Need for Speed - Automechanik a milovník rychlých aut Tobey ve snaze zachránit svou firmu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem. Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe. Po dvou letech se Tobey vrací z vězení a je připraven se pomstít. Rozhodne se Dina dostat v očekávaném závodě, o kterém se na nelegálním okruhu mluví jako o Super Bowlu. Americký akční film (2014) 

  • Fanda, 1:05 – Columbus Blue Jackets – Florida Panthers – Přímý přenos zápasu zámořské hokejové NHL.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.