Hlavní navigace

TV tipy na sobotu: Bibliothéque Pascal, Postradatelní 2 a Rambo: Do pekla a zpět

30. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:30 – FC Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram – Přímý přenos utkání posledního kola fotbalové Synot ligy

  • ČT 1, 20:00 – historické drama Jan Hus (2/3) – Matěj Hádek v roli výjimečné osobnosti Mistra Jana Husa a synové Karla IV., bratři Václav a Zikmund, ve středověkém dramatu o smyslu pravdy a oběti nejvyšší. Premiéra druhé části třídílného filmu České televize o jednom z nejvýznamnějších Čechů historie. Česká republika, Německo (2015)

  • Nova, 22:10 – akční film Postradatelní 2 - Stará známá banda Postradatelných se dá opět dohromady poté, co jim tajný agent CIA zadá zdánlivě jednoduchou zakázku. Rutinní mise se ale zkomplikuje a když je jeden z jejich týmu brutálně zavražděn, muži se vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty. Americký akční film (2012)

ebf 24 - tip duben

  • Prima Cool, 22:20 – akční film Rambo: Do pekla a zpět – John Rambo žije v Thajsku, v ústraní od všeho, co si prožil, když ještě sloužil u armády. Vše se změní, když si ho najme skupina misionářů s pomocí pro zbídačené obyvatele, aby jim pomohl dostat se na místo určení. Americko-německý akční film (2008)

  • ČT art, 22:50 – drama Bibliothéque Pascal – Drama ženy, která marně hledala „štěstí“ na Západě a nyní chce získat zpět svou malou dceru. Maďarsko (2010)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).