Hlavní navigace

TV tipy na sobotu: Bibliothéque Pascal, Postradatelní 2 a Rambo: Do pekla a zpět

30. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:30 – FC Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram – Přímý přenos utkání posledního kola fotbalové Synot ligy

  • ČT 1, 20:00 – historické drama Jan Hus (2/3) – Matěj Hádek v roli výjimečné osobnosti Mistra Jana Husa a synové Karla IV., bratři Václav a Zikmund, ve středověkém dramatu o smyslu pravdy a oběti nejvyšší. Premiéra druhé části třídílného filmu České televize o jednom z nejvýznamnějších Čechů historie. Česká republika, Německo (2015)

  • Nova, 22:10 – akční film Postradatelní 2 - Stará známá banda Postradatelných se dá opět dohromady poté, co jim tajný agent CIA zadá zdánlivě jednoduchou zakázku. Rutinní mise se ale zkomplikuje a když je jeden z jejich týmu brutálně zavražděn, muži se vydávají na krutou a krvavou cestu pomsty. Americký akční film (2012)

  • Prima Cool, 22:20 – akční film Rambo: Do pekla a zpět – John Rambo žije v Thajsku, v ústraní od všeho, co si prožil, když ještě sloužil u armády. Vše se změní, když si ho najme skupina misionářů s pomocí pro zbídačené obyvatele, aby jim pomohl dostat se na místo určení. Americko-německý akční film (2008)

  • ČT art, 22:50 – drama Bibliothéque Pascal – Drama ženy, která marně hledala „štěstí“ na Západě a nyní chce získat zpět svou malou dceru. Maďarsko (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.