Hlavní navigace

TV tipy na sobotu: semifinále MS v hokeji, Prvotní strach a Bournovo ultimatum

16. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 15:15 – Kanada – Česko – Přímý přenos prvního semifinálového utkání na MS v ledním hokeji z Prahy komentují Michal Dusík a David Pospíšil

  • ČT Sport, 19:15 – USA – Rusko – Přímý přenos druhého semifinálového utkání na MS v ledním hokeji z Prahy komentují Robert Záruba a Martin Hosták

  • ČT 2, 20:00 – drama Anglický pacient – Láska nezná hranice a ve vzpomínkách je nesmrtelná. Oceněno devíti Oscary. Americké drama (1996)

CIF22

  • Fanda, 20:20 – thriller Prvotní strach - Arogantní a mocný právník Martin Vail se ujímá případu obhajoby mladého ministranta Aarona, podezřelého z vraždy biskupa. Později se ukáže, že na místě činu byla i třetí tajemná osoba, a případ se komplikuje. Americký thriller (1996)

  • Prima, 22:20 – akční thriller Bournovo ultimatum – Elitní tajný agent, který se vynořil z vln moře a neměl sebemenší tušení, kdo je, se rozhodl definitivně dohnat svou minulost. Jeho bývalí zaměstnavatelé však usilují o to, aby si naopak na nic nevzpomněl. A neváhají zapojit nejen nájemné vrahy, ale snad i všechny ozbrojené americké složky. Americký akční thriller (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.