Hlavní navigace

TV tipy na státní svátek 17. listopadu: Souboj titánů, Smuteční slavnost a fotbal

17. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružné fantasy Souboj titánů – Křehká Andromeda má být obětována, ale zamilovaný Perseus dokáže porazit neporazitelné, dokonce Krakena a Medúzu. Britské dobrodružné fantasy (1981)

  • ČT Sport, 20:25 – Polsko – Česko - Přímý přenos přátelského fotbalového utkání.

  • ČT 1, 21:00 – komedie Kolja - Oscarový film, který získal šest Českých lvů a řadu dalších mezinárodních ocenění. Laskavá komedie o muži, který se domníval, že už nemůže být hůře, a netušil, že právě prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Česká komedie (1996)

MM socky3

  • Barrandov Plus, 21:05 – dokument Tajemství Karla Gotta - Neobvyklý pohled na naši pěveckou legendu očima žen, jeho vyprávění o setkáních s umělkyněmi různých žánrů, nahlédnutí do zákulisí koncertů a vystoupení. Český dokument (2012)

  • ČT art, 21:45 – drama Smuteční slavnost – Není pohřeb jako pohřeb. Některého se mocní velmi obávají. Jeden z vrcholných snímků české kinematografie. Československé drama (1969)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.