Hlavní navigace

TV tipy na středu: French Open s Djokovičem a Nadalem, Duch a Jízda nadoraz

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:30 – Novak Djokovič – Rafael Nadal – Přímý přenos čtvrtfinálového utkání French Open 2015

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Duch – Úspěšný bankovní úředník Sam Wheat plánuje svatbu s Molly Jensenovou, ale jejich štěstí netrvá dlouho. Jednoho dne cestou z divadla je přepadne zloděj a muže zabije. Jenže on nemůže milovanou dívku opustit, a tak se pokusí navázat spojení se světem živých prostřednictvím bizarního média. Americký romantický film (1990)

  • Kino Barrandov, 20:35 – krimi drama V údolí Elah – Vojenský veterán Hank Deerfield se snaží spojit se svým synem, který by měl být zpátky na základně po návratu z mise v Iráku. Dozvídá se však, že zmizel a nikdo netuší, kde by mohl být. S tím se ale Hank nechce smířit, a proto sám pátrá po synovi. Čeká jej však poznání, o které možná ani nestál. Americké krimi drama (2007)

  • ČT 2, 22:25 – komediální drama Rok ďábla – Fiktivní příběh, v němž se setkáme se zázrakem, s andělem, ale také s alkoholem. Film získal řadu českých i zahraničních prestižních cen včetně Křišťálového glóbusu na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2002. České komediální drama (2001)

  • Prima Cool, 22:40 – thriller Jízda nadoraz – Bezejmenný řidič se na nic neptá, jen zajišťuje převoz zlodějů z místa loupeže do bezpečí. Když se do jeho domu nastěhuje pohledná sousedka s malým synkem, ztratí hlavu a nechá se vlákat do nebezpečné akce, která se mu může stát osudnou. Americký thriller (2011)

Našli jste v článku chybu?