Hlavní navigace

TV tipy na středu: French Open s Djokovičem a Nadalem, Duch a Jízda nadoraz

3. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:30 – Novak Djokovič – Rafael Nadal – Přímý přenos čtvrtfinálového utkání French Open 2015

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Duch – Úspěšný bankovní úředník Sam Wheat plánuje svatbu s Molly Jensenovou, ale jejich štěstí netrvá dlouho. Jednoho dne cestou z divadla je přepadne zloděj a muže zabije. Jenže on nemůže milovanou dívku opustit, a tak se pokusí navázat spojení se světem živých prostřednictvím bizarního média. Americký romantický film (1990)

  • Kino Barrandov, 20:35 – krimi drama V údolí Elah – Vojenský veterán Hank Deerfield se snaží spojit se svým synem, který by měl být zpátky na základně po návratu z mise v Iráku. Dozvídá se však, že zmizel a nikdo netuší, kde by mohl být. S tím se ale Hank nechce smířit, a proto sám pátrá po synovi. Čeká jej však poznání, o které možná ani nestál. Americké krimi drama (2007)

KL22 hlasovani

  • ČT 2, 22:25 – komediální drama Rok ďábla – Fiktivní příběh, v němž se setkáme se zázrakem, s andělem, ale také s alkoholem. Film získal řadu českých i zahraničních prestižních cen včetně Křišťálového glóbusu na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2002. České komediální drama (2001)

  • Prima Cool, 22:40 – thriller Jízda nadoraz – Bezejmenný řidič se na nic neptá, jen zajišťuje převoz zlodějů z místa loupeže do bezpečí. Když se do jeho domu nastěhuje pohledná sousedka s malým synkem, ztratí hlavu a nechá se vlákat do nebezpečné akce, která se mu může stát osudnou. Americký thriller (2011)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.