Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Hindenburg, Smrtící válečníci, Biutiful a Monty Python

21. 3. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
21. 3. 2012

UVNITŘ TRAILERY Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • HBO, 20:00 – fantasy film Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka – Vraťte se zpět do kouzelného světa C.S. Lewise za pomoci magické lodi z Narnie, Jiřího Poutníka. V tomto pokračování oblíbeného příběhu Letopisy Narnie se znovu setkáte s Edmundem a Lucy Pevensiovými, které vcucne náhle oživlý obraz i s jejich bratrancem a přenese je na magickou loď, jež nese název Jiří Poutník. Americký fantasy film (2010).
  • TV Barrandov, 21:05 – film Hindenburg – Nehoda německé vzducholodě, která v roce 1937 přeletěla Atlantik do Spojených států, aby tak demonstrovala sílu hitlerovského Německa, nebyla nikdy objasněna. Zjistilo se ale, že část palivových nádrží bylo místo helia naplněno vznětlivým palivem. Německý film podle skutečné události (2011).
  • Cinemax, 21:25 – komedie Monty Pythonův smysl života – John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam a Michael Palin se vracejí a s nimi i jejich typický ostrý humor. Můžete se těšit na originální skeče těchto rebelujících britů – na úvahy o válce, o zázraku zrození, o tělesných funkcích a také na malou ukázku toho, co nás čeká v nebi. Britská komedie (1983).
  • ČT 2, 22:10 – film Biutiful – Film Biutiful Alejandra Gonzáleze Inárritua je příběhem Uxbala (Javier Bardem), konfliktního bývalého narkomana, který je po zprávě o blížící se smrti nucen hledat smíření s vlastním životem a minulostí, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony.Vinou rakoviny zbývají Uxbalovi pouhé dva měsíce života, během nichž se snaží zajistit budoucnost svých dvou malých dětí. Mexicko-španělské drama (2010).
  • Spektrum, 22:20 – seriál Smrtící válečníci – Seriál porovnává typický způsob boje a zbraně různých vojenských jednotek, které se ve skutečnosti nikdy nemohly střetnout na bojišti, protože jsou od sebe buď v geografickém smyslu, nebo v čase příliš vzdálené.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.