Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Miloš Forman, Piráti z Karibiku a Liga mistrů

15. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 2. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Miloš Forman – Kdo by neznal filmy Hoří, má panenko, Vlasy, Amadea? Jejich tvůrce, známý režisér, který proslavil pražskou filmovou školu ve světě, se dožívá osmdesátky. Český dokument (2009).
  • HBO, HBO HD, 20:00 – film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna – Kapitán Jack Sparrow se nečekaně vydá hledat bájný Pramen mládí. Žena z jeho minulosti ho nakonec donutí, aby se přidal k posádce lodi „Queen Anne's Revenge“, lodi piráta Černovouse. Dobrodružný fantazy film USA (2011).
  • ČT 4, STV 1, 20:30 – fotbalový přenos AC Milán – FC Arsenal – Přímý přenos osmifinálového zápasu Ligy mistrů, nejprestižnější evropské klubové soutěže ve fotbalu.
  • Filmbox, 21:00 – krimikomedie Ukradni, co můžeš! – Snímek pojednává o drobných podvodech a kriminalitě mezi americkými vojáky v západním Německu těsně před pádem Berlínské zdi. Německo-britsko-americká krimikomedie (2001).
  • Filmbox Plus, 21:00 – válečný film Křest ohněm – Irák, rok 2004. Během rutinní obhlídky je americká jednotka obklíčena a mladí vojáci tak musí rychle uplatnit svůj trénink a schopnosti. Jejich odhodlaní nepřátelé mají výborné znalosti terénu a díky místním povstalcům jsou všichni brzy vtaženi do nemilosrdného boje na život a na smrt. Kanadský film (2005).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.