Hlavní navigace

TV Walker Hybrid: malý, ale neobratný USB tuner

11. 1. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 1. 2006

Rádi byste si k počítači připojili kombinovaný analogový i DVB-T přijímač televizního signálu, který je kapesních rozměrů, má dálkové ovládání velikosti kreditní karty a využívá standardu USB 2.0? Recenzent serveru Notebooky.cz vyzkoušel zařízení TV Walker Hybrid od thajwanské společnosti Lifeview, jež všechny požadavky splňuje, navíc má i řadu zajímavých konektorů a rozhraní. Celkový dojem je přes technickou líbovost velmi tristní a potvrzují ho i čtenáři v připojené diskusi.

Autor Bohumil Hyánek v textu uvádí věty typu: Časté pády dělají z používaní aplikace skutečně návykovou věc – uživatel je nucen si vypěstovat cit pro ty operace, které je nutno provádět pomalu a opatrně, a které raději vůbec ne. Ovládací software je nejplačivější bolestí přístroje TV Walker Hybrid a recenzent musel vyvinout mnoho úsilí, aby zařízení přivedl alespoň do polopoužitelného stavu. Přesto uzavírá článek pozitivním hodnocením: Nároky na výkon jsou vysoké a software netrpí pár mouchami, ale celým rojem… Ale také je (tuner, pozn. DigiZone.cz) malý, kompaktní, vejde se všude, pracuje mobilně i doma, nabízí široký rozsah funkcí a cena sedí. DigiZone.cz dodává, že se TV Walker Hybrid prodává za 2500 korun (např. itek.cz) a nově existuje i v kombinaci pro trojí příjem, což znamená kromě analogu a DVB-T navíc také DVB-S. Vylepšený produkt naleznete pod názvem Lifeview FlyDVB Trio.

Cloud23

Původní recenze: Notebooky.cz, Bohumil Hyánek

Na DigiZone.cz jsme z počítačových dekodérů digitální signálu zatím recenzovali PCI kartu AVerTV Hybrid, o které se více dočtete v článku TV tuner pro analogové i digitální vysílání.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).