Hlavní navigace

TVCON 2013 – nová konference o komerčních aplikacích Smart TV. Chcete být u toho?

9. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnosti Internet Info (vydavatel DigiZone.cz) a Mautilus připravují nultý ročník odborné konference o možnostech komerčního využití aplikací pro chytré televize a jiná multimediální zařízení

Odbornou konferenci zabývající se možnostmi komerčního využití aplikací pro chytré televize (Smart TV), vývojem aplikací a jejich propojením s mobilními telefony, HbbTV, GoogleTV, OTT a dalšími tématy v oblasti zpřístupnění multimediálního obsahu konzumentům televizní zábavy, připravují na březen letošního roku společnosti Internet Info (vydavatel serveru DigiZone.cz) a Mautilus. Akce s názvem TVCON 2013 se uskuteční ve čtvrtek 7. března 2013 od 9:00 hod. v Konferenčním centru City na Praze 4.

PODROBNOSTI: Nová konference o komerčním využití aplikací pro Smart TV – TVCON 2013

Konference se zúčastní přední čeští a zahraniční vývojáři a specialisté z oblasti obchodu, kteří vám pomohou zorientovat se v novém světě televizních aplikací a poradí vám jak využít nové technologie k podpoře vašeho podnikání. Více než 15 přednášejících vám představí své zkušenosti z vývoje a uplatnění televizních aplikací na trhu a propojení televizí se stávajícími aplikacemi a službami. Nové produkty a technologie na konferenci představí společnosti Samsung, LG, Philips a další velcí hráči.

ICTZ23

CALL FOR PAPERS: Přihlásit se do call for papers můžete do konce ledna 2013

Pokud máte zájem prezentovat své služby, aplikace a technologická řešení na této konferenci, stále ještě máte možnost kontaktovat organizátory. Konference se konkrétně zaměří na tyto oblasti: Smart TV, vývoj aplikací, HbbTV, GoogleTV, OTT. Akce je určena pro provozovatele služeb využívajících chytré televizory, marketingové specialisty, technické ředitele, vývojáře, zástupce reklamních agentur a odborníky z oblasti televizní techniky. Přihlásit se do Call for papers můžete do konce ledna 2013 prostřednictvím tohoto formuláře.