Hlavní navigace

Názory k článku Twitter Karla Schwarzenberga: Pc Hacked By DADI FROM ALGERIE

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 12. 2013 9:34

  petrku (neregistrovaný) 194.228.215.---

  Článek prima, ale nechápu co je podivného na těch tweetech. Možná se autor článku jen pořádně nezamyslel.

  „Když se podívám na výsledky, vylučuji naši přítomnost ve vládě. Moje matka mi vždycky říkala: Vyvaruj se špatné společnosti“ - no největší procenta získaly strany, které se panu Schwarzenbergovi nelíbí, tak je docela logická i ta druhá věta, asi nechce být ve vládě s vítěznou stranou. Nechápu co je na tom divného :-)

  A ten druhý tweet je ještě jednodušší, ale chápu, že ve společnosti, kde si většina lidí myslí, že když někdo dělá něco nepříjemného, že je to vždy špatně to může působit nesrozumitelně.

  Pan Schwarzenberg není hloupý, jejich vláda dělala nepopulární kroky, očekávali horší volební výsledky = voliči, kteří nejsou schopni/ochotni to pochopit je potrestali tím, že volili jinou stranu.

  :-)

 • 11. 12. 2013 15:52

  vrah smrt (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Už je načase vylézt z karlova zadku a podívat se pravdě do očí, pak vám dojde, že nic dobrého v podstatě neudělali, pokud za dobrou věc nepovažuejete třeba rozbití do té doby jakžtakž fungující ÚP, bordel v IT systému sociálek, trapnosti na ministerstvu kultury, kalouska a jeho cisternu a dalsi.

  P.S. Schwarzenberg je velmi hloupý, jelikož moudrý muž (a jak on sám sebe označuje - křesťan a konzervativec) by nikdy neřekl, že mu mešity v ČR nevadí ať by jich tu bylo sebevíc a neřekl by, že muslimové jsou výborní lidé.