Hlavní navigace

Twitter vylepšuje vyhledávání, včetně novinky v podobě našeptávače

Daniel Dočekal

Twitter nasazuje změny týkající se vyhledávacího políčka a výsledků vyhledávání. Poměrně markantní změnou je novinka v podobě našeptávače, která klasicky „napovídá“ co byste možná chtěli hledat na základě toho, co jste již ve vyhledávacím políčku napsali. Twitter ale slibuje i lepší výsledky vyhledávání, opravu překlepů (češtinu ale spíš neočekávejte), zobrazování plných jmen (místo klasického používání pouze přezdívky) a další drobné změny. Vyhledávání také nově zobrazuje výsledky specificky…

Doba čtení: do minuty

Twitter nasazuje změny týkající se vyhledávacího políčka a výsledků vyhledávání. Poměrně markantní změnou je novinka v podobě našeptávače, která klasicky „napovídá“ co byste možná chtěli hledat na základě toho, co jste již ve vyhledávacím políčku napsali.

Twitter ale slibuje i lepší výsledky vyhledávání, opravu překlepů (češtinu ale spíš neočekávejte), zobrazování plných jmen (místo klasického používání pouze přezdívky) a další drobné změny. Vyhledávání také nově zobrazuje výsledky specificky od lidí, které na Twitteru sledujete.

Pokud nové vyhledávání na svém Twitteru nemáte, nezbývá než se obrnit trpělivosti. Novinka se nasazuje postupně a jednou určitě dorazí.

Zdroj: Simpler search

Našli jste v článku chybu?