Hlavní navigace

Týdeník Ekonom dnes poprvé vychází ve verzi pro iPad

5. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vydavatelství Economia začalo nabízet další ze svých titulů ve verzi pro iPad. Po Hospodářských novinách a Respektu se v AppStoru objevila aplikace pro týdeník Ekonom.

Vydavatelství Economia začalo vydávat týdeník Ekonom ve verzi pro tablet iPad. První číslo v elektronické podobě vyšlo dnes a je zdarma. Roční předplatné přijde na 1699 korun. Kombinace s tištěnou verzí a přístupem do online archivu je o tisícovku dražší.

Obě tato roční předplatné je možné zakoupit v přímo na webu vydavatelství. Je ovšem možné také platit prostřednictvím AppStoru, kde jsou k dispozici jednotlivá čísla, měsíční a roční předplatné, které zde přijde na 69,90 eur.

Content tip EARLY

Obsahově verze pro iPad kopíruje tištěný Ekonom s tím, že navíc obsahuje doplňkové obrázky a videa. Nové vydání je k dispozici vždy o půlnoci ze středy na čtvrtek. Osm nejnovějších čísel si budou moci uživatelé stáhnout na ukázku zdarma. 


Autor: Economia

Economia už tak nabízí tři své tituly ve verzi pro iPad. Nejdříve se v tabletové verzi objevily Hospodářské noviny, které se letos dočkaly nové verze aplikace pro iPad. Následoval týdeník Respekt, který začal prodávat elektronickou verzi na AppStoru loni v květnu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).