Hlavní navigace

Tým Primy posiluje bývalý šéf PR televize Pětka Haramul, přichází i další manažeři

25. 10. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsem potěšen, že se nám podařilo získat takové profesionály, jako jsou Aleš Pýcha a Jiří Haramul,“ uvedl výkonný ředitel Primy Pavel Kejla. Ředitelem výzkumu byl jmenován Petr Miláček.

PR mediální skupiny Prima povede od 10. listopadu Jiří Haramul, někdejší manažer dnes již neexistující televize Pětka. Kromě této stanice má Haramul také zkušenosti ze společností Newton Media nebo MediaPro Pictures. Před příchodem do Primy měl na starosti marketing pražské televize Metropol. Moc se těším na práci pro Primu a spolupráci se skutečnými televizními profesionály, uvedl Haramul, který ve funkci nahrazuje Davida Vaníčka. Ten se rozhodl opustit mediální skupinu k 10. listopadu na vlastní žádost.

K TÉMATU: Prima po půl roce změní mluvčího a vedoucího PR, David Vaníček odchází

Marketingovým ředitelem Primy bude Aleš Pýcha. Podílel se na zavedení řady produktů, mezi nimi například magazínu Doma Dnes – nejčtenějšího titulu v segmentu bydlení a hobby, regionálního magazínu City, recyklačního programu deníku Metro, virtuálního operátora Mobil.cz a dalších, konstatoval dosavadní šéf PR a tiskový mluvčí Vaníček. „Skupina Prima je jedním z mediálních lídrů s potenciálem rozvoje nejen v oblasti televizního trhu, ale i online a offscreenových aktivit.  Nová pozice je pro mě výzvou a zároveň příležitostí zúročit dosavadní zkušenosti v oblasti médií a komunikace,“ řekl k nástupu do nové pozice Pýcha.

KL22 hlasovani

NEPŘEHLÉDNĚTE: Šéf programu Primy Petr Vladyka končí, dočasně ho nahradí Martin Konrád

Prima zároveň jmenovala k 1. listopadu na pozici ředitele výzkumu Petra Miláčka. Ten nahrazuje ve funkci Romana Mrázka, který se už dříve přesunul na pozici programového ředitele. Tuto pozici před nedávnem opustil Petr Vladyka. Jsem potěšen, že se nám podařilo získat takové profesionály, jako jsou Aleš Pýcha a Jiří Haramul, sdělil výkonný ředitel mediální skupiny Pavel Kejla a dodal: Od 1. listopadu tak bude management FTV Prima opět kompletní.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.