Hlavní navigace

U WideNetu lze platit přes SMS (doplněno)

Martin Kopta

Příjemná zpráva dorazila od Jakuba Ditricha z WideNetu. Za ad hoc připojení do sítě WiFi na čtvrt hodiny je nyní možné platit i formou Premium SMS. Hezké na tom je, že cena je stejná jako u jiných způsobů placení, ošklivé je, že se mi nepovedlo zjistit telefonní číslo a formát textové zprávy, abych to mohl ráno vyzkoušet při snídani. Snad to na web doplní. (via Marigold) Jakub Ditrich mi právě vysvětlil, že popis placení včetně telefonního čísla a formátu SMS se na webu zobrazí až při…

Doba čtení: do minuty

Příjemná zpráva dorazila od Jakuba Ditricha z WideNetu. Za ad hoc připojení do sítě WiFi na čtvrt hodiny je nyní možné platit i formou Premium SMS. Hezké na tom je, že cena je stejná jako u jiných způsobů placení, ošklivé je, že se mi nepovedlo zjistit telefonní číslo a formát textové zprávy, abych to mohl ráno vyzkoušet při snídani. Snad to na web doplní. (via Marigold)

Jakub Ditrich mi právě vysvětlil, že popis placení včetně telefonního čísla a formátu SMS se na webu zobrazí až při přihlašování do sítě. Hodina placená přes Premium SMS bude dokonce výhodnější.

Našli jste v článku chybu?