Hlavní navigace

U WideNetu lze platit přes SMS (doplněno)

20. 7. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Příjemná zpráva dorazila od Jakuba Ditricha z WideNetu. Za ad hoc připojení do sítě WiFi na čtvrt hodiny je nyní možné platit i formou Premium SMS. Hezké na tom je, že cena je stejná jako u jiných způsobů placení, ošklivé je, že se mi nepovedlo zjistit telefonní číslo a formát textové zprávy, abych to mohl ráno vyzkoušet při snídani. Snad to na web doplní. (via Marigold) Jakub Ditrich mi právě vysvětlil, že popis placení včetně telefonního čísla a formátu SMS se na webu zobrazí až při…

Příjemná zpráva dorazila od Jakuba Ditricha z WideNetu. Za ad hoc připojení do sítě WiFi na čtvrt hodiny je nyní možné platit i formou Premium SMS. Hezké na tom je, že cena je stejná jako u jiných způsobů placení, ošklivé je, že se mi nepovedlo zjistit telefonní číslo a formát textové zprávy, abych to mohl ráno vyzkoušet při snídani. Snad to na web doplní. (via Marigold)

Jakub Ditrich mi právě vysvětlil, že popis placení včetně telefonního čísla a formátu SMS se na webu zobrazí až při přihlašování do sítě. Hodina placená přes Premium SMS bude dokonce výhodnější.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.