Hlavní navigace

Účet Huffington Postu na Twitteru hacknut

16. 1. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Homofobní a rasistické komentáře na @HuffingtonPost jsou dílem neznámého vtipálka, samotný Huffington Post to potvrdil v Tweetu.  „Sorry about that, Twitterverse! We know we've been hacked and are working to resolve the issue as quickly as possible,“ dočtete se v omluvném Tweetu. Tweety od neznámého vtipálka, „cloverfdch is a F#@%ing god! Hacked :)“, „hello gay boys“, „lol wes is a gay boy“, „New York Post rules!!!“ či „Sup bitches??? Hacked by? New York Post“ (další) doprovázené odkazy na…

Homofobní a rasistické komentáře na @HuffingtonPost jsou dílem neznámého vtipálka, samotný Huffington Post to potvrdil v Tweetu. 

Sorry about that, Twitterverse! We know we've been hacked and are working to resolve the issue as quickly as possible,“ dočtete se v omluvném Tweetu.

Tweety od neznámého vtipálka, „cloverfdch is a F#@%ing god! Hacked :)“, „hello gay boys“, „lol wes is a gay boy“, „New York Post rules!!!“ či „Sup bitches??? Hacked by? New York Post“ (další) doprovázené odkazy na články o celebritách a fotografie jsou již smazány.

Zdroj: HuffPo's Twitter account hacked

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.