Hlavní navigace

Účet Huffington Postu na Twitteru hacknut

Daniel Dočekal

Homofobní a rasistické komentáře na @HuffingtonPost jsou dílem neznámého vtipálka, samotný Huffington Post to potvrdil v Tweetu.  „Sorry about that, Twitterverse! We know we've been hacked and are working to resolve the issue as quickly as possible,“ dočtete se v omluvném Tweetu. Tweety od neznámého vtipálka, „cloverfdch is a F#@%ing god! Hacked :)“, „hello gay boys“, „lol wes is a gay boy“, „New York Post rules!!!“ či „Sup bitches??? Hacked by? New York Post“ (další) doprovázené odkazy na…

Homofobní a rasistické komentáře na @HuffingtonPost jsou dílem neznámého vtipálka, samotný Huffington Post to potvrdil v Tweetu. 

Sorry about that, Twitterverse! We know we've been hacked and are working to resolve the issue as quickly as possible,“ dočtete se v omluvném Tweetu.

Tweety od neznámého vtipálka, „cloverfdch is a F#@%ing god! Hacked :)“, „hello gay boys“, „lol wes is a gay boy“, „New York Post rules!!!“ či „Sup bitches??? Hacked by? New York Post“ (další) doprovázené odkazy na články o celebritách a fotografie jsou již smazány.

Zdroj: HuffPo's Twitter account hacked

Našli jste v článku chybu?
16. 1. 2012 13:50
dostanou ho (neregistrovaný)

měli by ho z británie do USA vydat a na guantanámu už mu domluvit, že tohle se opravdu nedělá a pak se na něj vyčůrat