Hlavní navigace

Události České televize se dočkají vlastních webových stránek

22. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 3. 2012

Nová média České televize připravuji pro novou podobu zpravodajské relace Události také vlastní webové stránky. Serveru DigiZone.cz to řekl artdirector kanálů ČT 24 a ČT 4 Alan Záruba. Je to už standard, kterým ve spolupráci s oddělením Nových médií jdeme. V budoucnu se určitě změna Události projeví i v něčem, co nabídnou nová média České televize, uvedl Záruba.

Content tip EARLY

K TÉMATU: Nové Události mají být na světové úrovni. ČT se inspirací ze zahraničí netají

Co se na nových webových stránkách Událostí objeví, je ještě předčasné sdělovat. Konkrétní nebudu. Určitě zde chceme nabídnout obsah. Nabídneme tu také různé zajímavosti, které se týkají samotné relace. Na kolik bude stránka interaktivní, v tuto chvíli testujeme. Má to nějaký vývoj, dodal artdirector tematických kanálů České televize. Vlastní webové stránky už koncem roku dostaly regionální studia tohoto veřejnoprávního média a svoji stránku mají také analytické Události, komentáře, i když ta funguje jako microsite na stávající doméně www.ceskatele­vize.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).