Hlavní navigace

U:fon zařadil do své nabídky modem Axesstel MV110L s externí anténou

5. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

U:fon přišel s několika novinkami ve své nabídce služeb. Pokud si nyní zákazník objedná U:fonův fofr internet na 24 měsíců s měsíčním paušálem 699 korun, může odebrat modem za dotovanou cenu 999 korun. Sice tak klesají okamžité pořizovací náklady, ale zase roste paušální poplatek. Doposud platilo, že při uzavření smlouvy na 24 měsíců s měsíčním paušálem 594 korun mohl zákazník odebrat modem za cenu 2999 korun. Během dubna také platí akce v síti prodejen Electro World, kde k vybraným notebookům…

U:fon přišel s několika novinkami ve své nabídce služeb. Pokud si nyní zákazník objedná U:fonův fofr internet na 24 měsíců s měsíčním paušálem 699 korun, může odebrat modem za dotovanou cenu 999 korun. Sice tak klesají okamžité pořizovací náklady, ale zase roste paušální poplatek. Doposud platilo, že při uzavření smlouvy na 24 měsíců s měsíčním paušálem 594 korun mohl zákazník odebrat modem za cenu 2999 korun. Během dubna také platí akce v síti prodejen Electro World, kde k vybraným notebookům mohou zákazníci získat U:fonův fofr internet se smlouvou na 24 měsíců a modem za 1 korunu. Měsíční paušál však opět činí 699 korun.

V U:fonově nabídce se také objevuje USB modem Axesstel MV110L s externí anténou. Nedotovaná cena zařízení je 4999 korun. Dotovaná cena při uzavření smlouvy na dva roky činí 2999 korun. Na modem se vztahuje akční nabídka za 999 korun s navýšeným paušálem na 699 korun. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).