Hlavní navigace

U:fon snižuje ceny modemů až o osmdesát procent

1. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Alternativní telekomunikační operátor U:fon dnes snížil ceny koncových zařízení ke svému mobilnímu připojení k Internetu. Dotovaná cena USB modemů Anydata ADU 510L a Axesstel MV 110L klesá z původních 2 499 korun resp. 2 999 korun na 500 korun. Jejich nedotovaná cena je o dvě tisícovky nižší, takže zákazníci, kteří chtějí smlouvu na dobu neurčitou, za USB modemy nově zaplatí 3000 korun.

Alternativní telekomunikační operátor U:fon dnes snížil ceny koncových zařízení ke svému mobilnímu připojení k Internetu. Dotovaná cena USB modemů Anydata ADU 510L a Axesstel MV 110L klesá z původních 2 499 korun resp. 2 999 korun na 500 korun. Jejich nedotovaná cena je o dvě tisícovky nižší, takže zákazníci, kteří chtějí smlouvu na dobu neurčitou, za USB modemy nově zaplatí 3000 korun.

cif-tip-téma-foto

Dotovaná cena WiFI routeru Axesstel MV 410L se mění z původních 4199 korun rovněž na současných 3 000 korun. Jeho nedotovaná cena činí 5000 korun namísto původních 5999 korun. Dotovaná cena platí při uzavření smlouvy na 24 měsíců. Nejedná se o akční nabídku a všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a platí pro všechny koncové zákazníky, tedy i pro firemní klientelu.

U:fon evidentně chce touto slevou pro své zákazníky snížit pořizovací náklady připojení k Internetu. Zájem o U:fonův Fofr Internet je od samého začátku vysoký, avšak mezi poptávkou a pořízením dosud stál poměrně vysoký počáteční náklad na modem. Naší filozofií je zpřístupnit Internet každé české domácnosti. Proto věříme, že za 500 korun si bude moci Fofr Internet vyzkoušet opravdu každý, říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona. Nabídku čtvrtého mobilního operátora si s mobilním připojením konkurenčních poskytovatelů můžete porovnat na mobil.lupa.cz. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.