Hlavní navigace

U:fon: v srpnu zvýhodněné dobíjení kreditu

6. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační poskytovatel U:fon si na srpen připravil akci pro své nové i stávající zákazníky, kteří využívají jeho předplacených služeb. Dobití kreditu prostřednictvím jeho e-shopu bude během srpna ve výsledku zdvojnásobeno. Zákazníkům, kteří si například zaplatí navýšení kreditu za 300 korun, tak kredit bude navýšen o 600 korun. O zmíněné akci informují bannery na webu operátora. Na předplaceném modelu U:fon poskytuje připojení prostřednictvím své CDMA sítě, které je vhodné pro občasné…

Telekomunikační poskytovatel U:fon si na srpen připravil akci pro své nové i stávající zákazníky, kteří využívají jeho předplacených služeb. Dobití kreditu prostřednictvím jeho e-shopu bude během srpna ve výsledku zdvojnásobeno. Zákazníkům, kteří si například zaplatí navýšení kreditu za 300 korun, tak kredit bude navýšen o 600 korun. O zmíněné akci informují bannery na webu operátora. Na předplaceném modelu U:fon poskytuje připojení prostřednictvím své CDMA sítě, které je vhodné pro občasné využívání.

Na výběr jsou dva způsoby tarifikace. Zákazníci mohou buď platit za každou hodinu, v níž připojení aktivují, nebo za každý den, kdy připojení alespoň jednou využijí. Hodinová sazba činí 9,90 Kč, denní sazba pak 29 korun. Důležité je zmínit, že U:fon účtuje kalendářní dny (nikoliv úseky 24 hodin), takže připojení např. od 23:30 do 1:30 se bude účtovat jako dva dny. Změna tarifikace je poprvé zdarma, každá další pak stojí deset korun. FUP operuje s datovým limitem 1 GB na den. (za tip děkujeme čtenářům)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).